Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol lehet megvenni a felsőokta...

Hol lehet megvenni a felsőoktatási tájékoztatót amiben van felvételi jelentkezési lap?

Figyelt kérdés
Ezt hol lehet beszerezni?És a jelentkezési lapok benne milyenek?Minden felsőoktatásnak megy egy lap ahova jelentkeztem?És ha nem elég kettő?Honnan tudok még beszerezni?Kérem valaki világosítson fel ezekről a dolgokról.Köszönöm.
2010. okt. 3. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Könyvesboltokban lehet megvenni. Én két éve felvételiztem, akkor olyan december körül jelent meg, szóval még ne nagyon keresd szerintem! Nem küldesz minden sulinak külön lapot. Nem emlékszem pontosan, de egy lapra legalább 8-10 helyet be tudsz írni, szóval no para. A második arra van, ha esetleg elrontanád. Egyébként én úgy csináltam, h lefénymásoltam az egyik lapot, azt kitöltöttem, így tutira nem tudtam elrontani az eredetit.

Ha pedig nem lenne elég kettő, valahonnan az OMtől tudsz beszerezni személyesen (meg az Educatio kiállításon is lehetett anno), szóval az egy kicsit bonyolultabb.

2010. okt. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én sulimban a könyvtár rendelte meg annyit amennyire igény volt. A lap nem az iskolának megy,hanem az Oktatási Hivatalnak.Egy lapon több helyet is bejelölhetsz,pontosan nem tudom mennyit.Könyvesboltokban is tudsz szerezni lapot.
2010. okt. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SzilKa ***** válasza:
Elektronikusan is lehet beadni jelentkezést, a felvi.hu oldalon, így nem feltétlenül szükséges megvenned a felvételi tájékoztató könyvet. Egyébként ez majd csak decembertől aktuális, a határidő majd jövő év február 15. lesz.
2010. okt. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Hát az elektronikusat nem találom olyan biztosnak mint a papírt.
2010. okt. 4. 11:43
 5/7 anonim ***** válasza:
ki ne dobj arra a felesleges hülyeségre pénzt!! felvin mindet megtudsz az induló szakokról, jelentkezéshez meg e-felvételit használj!
2010. okt. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az internetes módszert nem tartom olyan biztosnak , szerintem maradok a jól bevált papírnál.De persze lehet érveket felhozni hogy miért jobb az internetes azon kívül hogy kényelmes és nem kerül pénzbe.
2010. okt. 4. 23:36
 7/7 anonim ***** válasza:
mindenbe jobb a net. én már kétszer is felvételiztem, mindkétszer e-felvételin. pedig az elsőnél még újdonságnak számított. manapság már alap.
2010. okt. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!