Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mesterséges intelligenciával...

Mesterséges intelligenciával szeretnék foglalkozni az egyetemen, melyik szak ajánlott?

Figyelt kérdés
Most fogok érettségizni. Főleg matekot, infót vagy fizikát tanulnék, de nem vagyok biztos benne, hogy melyik szak lenne a megfelelő számomra, mivel a mesterséges intelligencia nagyon vonz engem. BME mechatronikai mérnökire akartam menni eddig, de eddig úgy láttam, hogy mérnökinfós msc-n van ilyen csak. Esetleg létezik máshol is, vagy mechatronikairól át lehet-e menni könnyen később?

2023. jan. 30. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg matek szak
2023. jan. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
PPKE ITK mérnökinfó BSc, mérnökinfó MSc (angolul indul).
2023. jan. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Saját intelligencia hiányában nehéz dolgod lesz xd
2023. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Én matek szakos vagyok, másodéves koromtól foglalkozom ezzel.

Az alapirány a proginfó, de szerintem hosszútávon matekkal jobban jársz, mert nagyon arra épül minden.

Persze függvényeket meghívhatsz anélkül, hogy értenéd, de mi értelme van úgy az egésznek?

2023. jan. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Prog. Infóval jobban jársz szerintem.
2023. febr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!