Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 3éves kébzés után hol tudok...

3éves kébzés után hol tudok éretségizni? Ugye most leteszem szakmámat és +2lenne az éretségi csak ugy én pont megszivtam mivel ez évtöl már nincs +2év éretségi elvileg

Figyelt kérdés

Elvileg az álami sulikba nincs már 2éves felkészités nappaliba és estin is ugy van hogy 4év lenne ami hát egy örökké valoság szerintem ez nagyon kicseszés a végzösökkel az a lehetöségem van hogy a 4évesre jelentkezem és 2éven át mindegyik félévben irnom kell egy vizsgát vagyis minden tanult tantárgybol és igy 2év alatt tudok éretségizni de az a legszomorubb hogy nincs nappali csak esti csak ugy tudom lerakni és esetleg valaki nem tud budapesten sulit ahol lehetoseg van nappaliba 2év alatt?

Mivel utána egyetemre szeretnék menni ezért nekem fontos az éretségi



2023. febr. 1. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, estire felvesznek 10. osztályba, az 1 év, és vannak helyek, ahol a 11-12. évet meg lehet csinálni egy év alatt, szóval ez így 2. Sajnos ez a legrövidebb mód, amennyire én tudom.
2023. febr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oh értem akkor napalira esélyem sincs menni ugye?
2023. febr. 4. 18:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Amugy én most vagyok 11-edikes végzös vagyok szakmám most lessz meg és akkor igy ez hogyan van? (bocsi hogy kicsit érthetetlen vagyok 😅) nekem amugy jo az esti csak 2éves lenne a tökéletes mert ha 4ev alatt teszem le akkor 25évesen kezdeném ell az egyetemet ha sikerülne 2év alatt akkor 26évesen már meglenne az is
2023. febr. 5. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!