Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Reális emelt nélkül 400 pont...

Reális emelt nélkül 400 pont körüli eredmény?

Figyelt kérdés
Nem fogok emeltezni hanem áprilisban teszek egy felsőfokú nyelvvizsgat (kozepfokom már van) es annak a pontjait szeretném szamittatni pluszpontnak. Ezt még nem írtam be a pontszamitoba csak a kozepfokot és tippre az érettségi eredményeket. A magyarom jó lesz valószínű, 80-90 között és a közép angolom is simán meglesz 90 fölötti, ezekkel szeretnék duplázni, és igyis 400 pontom lett. A szak ahova menni szeretnék nem kér emeltet és tavaly 352 volt a ponthatar, de szeretnék azért felette lenni bőven. Jó tanuló vagyok, kb a 100bol 90 pontom lesz tanulmányi átlagból.

2023. jan. 26. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

El lehet érni, csak akkor van baj, ha te úgy számolsz, hogy lesz pl 2x 85% érettségid, de valami történik és csak 2x75%-ra sikerül, és c1 nyelvvizsgával ami 40pont nem lesz meg a 350.


Kitartás :D

2023. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi:D a 2.szak amit beirtam oda tavaly 290 volt a ponthatár így oda reményeim szerint azért felvesznek és az is érdekel, nyilván az első jobban, de az csak meglesz:DD ha meg nem majd kezdek magammal valamit. Jó lenne már hogyha vége lenne
2023. jan. 26. 16:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valakinek reális, akkor miért nem emeltezik? xDDDDDDDDDD
2023. jan. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert van egy nyelvvizsgam és addig valoszinu lesz megegy ami sokkal többet ér a munkáero piacon is, mintha kapnék egy emelt erettsegiert egy nyelvvizsgat ami csak itthon használható;) másból meg feleslegesen emelteznek mert nem szakithato be a szakhoz;) ikszde
2023. jan. 26. 19:22
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

"Mert van egy nyelvvizsgam és addig valoszinu lesz megegy ami sokkal többet ér a munkáero piacon is, mintha kapnék egy emelt erettsegiert egy nyelvvizsgat ami csak itthon használható;) másból meg feleslegesen emelteznek mert nem szakithato be a szakhoz;) ikszde"


Akkor ha te ekkora májer vagy, hogy merül fel benned, hogy nem lesz elég pontod a szakhoz? Tudod a maximális pont az 500, azért van hová gyúrnod, kis maximalista. Ikszdé.


Amúgy nem lenne jobb két emelt és 2 nyelvvizsga? ikszdé.

2023. jan. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A maximálisan adható többletpont 100, hiába van 2 emeltem és 2 nyelvvizsgam nem lesz 140 pluszpontom ikszde.


Amugy te most csak kotekedni jöttél ide? Vagy talán zavar hogy neked anno nem sikerült jól az érettségi és most másnak se sikerülhetne? Netalántán nem vagy jó tanuló? Sajnalom://

2023. jan. 27. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!