Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki járt már úgy, mint én?...

Valaki járt már úgy, mint én? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tizedikes vagyok, a Ságváriba járok humánra. Rájöttem, hogy nem szeretném ezt csinálni, nem szeretnék magyarral vagy törivel foglalkozni a jövőben. A reál tantárgyak (kémia, biológia) vonzanak inkább. Van esélyem ilyen irányban továbbtanulni egyetemen? Ezt anno nyolcadikban még nem tudtam, ezért mentem ilyen tagozatra, most kétségbe vagyok esve:(

2023. febr. 4. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van esélyed még bőven, nyugi. Jövőre úgyis lehet faktot választani, válassz valami olyan tárgyat, ami érdekel. Vagy akár önszorgalomból, vagy magántanárral is fel tudsz készülni csomó mindenre. Még semmi sincs veszve!
2023. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Hiába a fakt, rádnyomják és elveszi az időd a sok humán
2023. febr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
SEMMIT nem számít a tagozat, nyugi! Nyelvről mentem orvosira, fakt sem volt, magantanar sem és nem voltam egyedül ezzel.
2023. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!