Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetnék túsztárgyaló?

Hogyan lehetnék túsztárgyaló?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrégiben kezdett el érdekelni ez a különleges hivatás,viszont nem sok mindent találtam az interneten azzal kapcsolatban,hogy milyen főiskolát/egyetemet kellene elvégeznem ahhoz,hogy később ebbe az irányba tudjak szakosodni.Ha jól tudom,akkor valamelyik egyetem pszichológiai szakát lenne érdemes elsőként megpályáznom,és utána tudnék kriminálpszichológiai irányba elhelyezkedni(de nem vagyok benne biztos).Valaki aki jártas a témában tudna nekem bővebb felvilágosítást adni?

Köszönöm előre is!


2023. febr. 5. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem engedd el, nincs szükség annyi túsztárgyalóra, hogy ebben el is tudj helyezkedni.
2023. febr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Akik most ezzel a területtel foglalkoznak, vannak annyian, hogy az elkövetkező 50 évben nem kell több. Ez csak egy romantikus elképzelés, majd kinövöd.
2023. febr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ebben a fantasztikus országban minden lehetetlen ezek szerint...
2023. febr. 5. 18:00
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Nem lehetetlen, csak kevés az esély rá, hogy el tudsz helyezkedni ebben a szakmában.
2023. febr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Végülis ez szinte az összes szakmára elmondható...
2023. febr. 5. 18:14
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
5. Nem, de a túsztárgyalóról viszont elmondható.
2023. febr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!