Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kereskedelem és marketing &...

Kereskedelem és marketing & Gazdálkodási és menedzsement felsőoktatási szakképesítés, vagy marketing és kereskedelem alapképzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Azon gondolkodtam hogy szívesen elvégeznék két szakot is a PTE-n de nem tudom hogy mennyire érné meg, nincsen ember az ismerőseim közül akitől meg tudnám kérdezni, ezért az internethez fordulok.

Arra gondoltam hogy kereskedelem és marketing alapképzés, vagy kettő szakot elvégzek felsőoktatásban ami ugye a kereskedelem és marketing és a gazdálkodási menedzsment.


Jelenleg egy közgazdasági szak gimnáziumba tanulok pénzügy és számvitelt így nagyjából ismerem a közgazdaság területeit és tudom hogy pénzügy és számvitelt nem akarok tanulni viszont a többit szívesen.


Csak azt nem tudom hogy mennyire érné meg elvégezni két szokott egy alapképzés helyett.

Ti mit tanácsoltok?


2023. febr. 6. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme a FOSZK-nak
2023. febr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Alapképzés!!
2023. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Alapképzés, még ha csak egy is, sokkal többet ér, mint a két felsőoktatási szakképzés.
2023. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

akkor írom úgy:


Nem tudok összeszedni 400 ponttól felfele terjedően elegendő pontszámot. 350 környékére jön ki, Így arra gondoltam hogy először elmegyek felsőoktatás szakképzésre és utána folytatom az alapképzésen engem nem zavar hogy 10 évet kell nem iskolába vagy csak hármat mert élvezem, Tudom hogy milyen 50-60 órába dolgozni fizikai munkába, és én nem akarom ezt az életemben csinálni ezért inkább megpróbálok keresni ki kiskapukat de valahogy elérem hogy meglegyen a diplomám és azt csináljak amit szeretnék.


A tanáraim akikkel beszéltem hogy mit szeretnék okokkal együtt elmondtam hogy miért nem tudok menni alapképzésre azt mondták hogy nincs semmi különösebb baj a felsőoktatással sem legalább szeretném valamire vinni és azt mondták hogy ez jó lesz kezdésnek…

2023. febr. 6. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!