Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közösségszervezés szak melyik...

Közösségszervezés szak melyik egyetemen a legjobb?

Figyelt kérdés

Elte, Bge, Károli vagy Milton ami érdekelne ezen belül.


Olyan ember tanácsa érdekel aki jártas is a témában!



2023. febr. 7. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon jártas vagyok a témában, ezt a szakot egyik egyetemen sem érdemes elvégezni mert büfészak. Sehova nem jó ez a végzettség, egyenes út a munkanélkúliség világába
2023. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ELTE-t tudom ajánlani.

A BGE-ről lebeszélnének, nekem másik szakról (de ugyanarról a karról) nagyon rossz tapasztalataim vannak, és a közszerves barátaim most ugyanezek miatt szenvednek.

2023. febr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Ez a szak mire jó? Mit jelent a közösségszervezés?
2023. febr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Én azért választottam ezt mert szeretek szervezni és oktatni is. A Kodolanyin vegeztem, imadtam az órákat mert nagyon gyakorlatiasak az órák és végül egy multinal tudtam elhelyezkedni a vegzettsegemnek megfelelően. :)
2023. febr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
49%

Én az ELTE-t ajánlom


#3 "Az alapképzési szak célja kulturális, humán, közösségi alapú társadalom- és gazdaságszervező munkát végző közösségszervező, közösségfejlesztő szakemberek képzése, akik el tudják látni művelődési, egyházi, civil, vállalkozói és nonprofit szervezetek, állami vagy önkormányzati intézmények, integrált, többfunkciós szervezetek, intézmények működtetését, képesek helyi, közösségi szinten a művelődés, az ifjúság, a felnőttképzés társadalmi és gazdasági helyzetének fejlesztésével összefüggő állami feladatellátást megszervezni, meghatározott intézményszintek esetében azt irányítani.


A közösségszervező szakember a közösségi művelődés, az ifjúságsegítés és a humánfejlesztés területén, településeken, intézményekben, szervezetekben, közösségekben és a közösségi művelődés, az ifjúsági szolgáltatás, valamint a felnőttképzés különböző színterein közvetlen tervező, szervező, értékelő, irányító, illetve animátori, koordinátori munkaköröket, feladatokat lát el. Ebben a feladatkörében együttműködik a feladatát érintő intézményekkel, szervezetekkel, különösen a kultúra, a köznevelés, szociális ellátás, felnőttképzés, helyi gazdaságfejlesztés ágazataiban. Felkészült a tanulmányok mesterképzésben történő folytatására."

2023. febr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!