Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ciki, ha egy fiú...

Szerintetek ciki, ha egy fiú Kisgyermekgondozó,-nevelő?

Figyelt kérdés
Erősen gondolkodok, hogy a másodszakmám ez legyen májusban végzek a pénzügyi-számviteli ügyintézőin és szeptembertől szeretnék kezdeni a kisgyermekgondozó,-nevelő szakmán ahol később árvaházban szeretnék elhelyezkedni vagy suliban mint ped.asszisztens. Szerintetek ha egy fiú kitanul egy ilyen szakmát az ciki? Legtöbben lányok helyezkednek el, ilyen munkakörben sajnos van egy tartós betegségem is mozgássérült vagyok és itt ha elvégezném a szakot könnyebb lenne nekem a munkámat végezni.
2023. febr. 15. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, de számolnod kell azzal, hogy előítéletesek lesznek veled szemben. A kérdésedből nem derül ki, mit jelent a "mozgássérült", de egy bizonyos szintű rokkantság felett nem valószínű, hogy teljes értékűen el tudnál látni egy kisgyermekgondozói feladatkört.
2023. febr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom sajnos, de bölcsiben ahol kis gyerekek vannak nem szeretnék lenni, inkább az árvaházban, nevelőintézetekben szeretnék elhelyezkedni.
2023. febr. 15. 09:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Cikinek furcsa, de én is dolgoztam ilyen helyen és nagyon szerettem. De a fizetési stb. viszonyokat tekintve sajnos nem egy férfias szakma.
2023. febr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!