Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Krúdy Oktatási Központról...

Krúdy Oktatási Központról vélemények?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég jelentkeztem Kisgyermekgondozó nevelő tanfolyamra. Ami Székesfehérváron lenne tartva.

Az érdekelne hogy valaki tanult már a központ által valamit? Milyen tapasztalatok vannak?



2020. júl. 29. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne!
2020. aug. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szervezetlen az egész, csak a pénzre mennek rá a többi nem érdekli őket.
2020. nov. 28. 14:21
 3/14 anonim válasza:
Én egy hónapja jelentkeztem a pedagógiai és családsegítő munkatárs tanfolyamra, és még az első részletet is befizettem. Pár napra rá megköszönték, és írtak emailt, hogy a továbbiakról majd értesítenek. De azóta se kép, se hang! Létezne, hogy átráztak volna?! A pénzt amit befizettem vissza lehet követelni tőlük, ha kamuztak velem??
2020. dec. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Senkinek nem ajánlom! Káosz és zűrzavar az egész, nagyon szervezetlen! Csak a pénzre mennek! Nem vezetik rendesen a befizetéseket, számlák ért könyörögni kell. Minősíthetetlen stílusú a kommunikációjuk!
2020. dec. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Felejtsétek el ha oda akarnátok jelentkezni,tényleg csak a pénzre mennek. Ha elmarad egy óra nem értesítenek vagy rosszul értesítenek.
2020. dec. 25. 21:21
 6/14 anonim válasza:

Pont most szeretnék jelentkezni a pedagógia és családsegítő tanfolyamra . Tényleg ennyire gáz ?

Nekem azt mondták most jelentkezek és 2021 februárban indul a tanfolyam

2020. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Én nagyon remélem, hogy lesz belőle valami. Én még novemberben jelentkeztem. Azóta írtam nekik, és válszoltak, azt írták januárban ha minden igaz elkezdődik. Remélem úgy lesz! Kivárom a végét, kíváncsi leszek, mi lesz. Kedves utolsó, leveledre válaszoltam. Képzeld, van a facen is egy ismerősöm, aki gondolkodik rajta, és felhívta őket, nem hazudtak neked, mert neki is ugyanezt mondták a telefonban, amit neked. Februárt ígértek neki is. 3-as voltam!
2020. dec. 31. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Sziasztok.Megnyugtatàsként teljesen rendben van ez az oktatási kp. Gyógyped ill. Pedről tudok nyilatkozni. Nagyon jó az oktatónk, élvezetes maradandó az óra. Én nagyon szeretem. Telefonon az iskolát oktatót is lehet hivni bármi kérdés van.
2021. jan. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Bölcsödei gyakorlatért,amit náluk végzel külön fizetni kell. Amin eléggé meglepődtem,hogy azt nem kalkulálták a tanfolyam árába. Csak az első órán mondták.
2021. febr. 11. 17:29
 10/14 anonim válasza:
Sziasztok! Most jelentkezek kisgyermeknevelő tanfolyamra. Bízom a legjobbakban, vidékről (nagyobb város) megyek majd órákra a Lövőház utcába, nagyon remélem, h értesítenek pl ha elmaradna óra...4-5 alkalmat mondtak telefonba kb, a többi online óra lenne. Írjatok ha bármi tapasztalat van, köszi! :)
2021. márc. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!