Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyenlőre szüetet szeretnék...

Egyenlőre szüetet szeretnék tartani pénzkeresési szempontból. ( nemzetközi kamionsofőrködni szeretnék) Jelenleg is 2 munkahelyem van, és egyszerűen nem tudok 3 felé szakadni. Lényegében most elengedtem szándékosan ezt az évet?

Figyelt kérdés

Ha év végén pl meghúznak, akkor 10 befejezett osztályom van, vagy ugyan úgy 9? :D

Érettségivel kb a sggem



kitörölhetem, ha szakmát adna a suli, azt mondom oké, de így

Ráadásul most megint elkezdték az online órákat a rezsi számlák csökkentése végett, és pl ha matekból talán értettem is valamit, így még szarabb



2023. febr. 16. 19:44
 1/4 A kérdező kommentje:

2 évet lenyomatam McDonald's-ban, utána kiléptem, mert fizikailag egyszerűen már szét szakadt a hátam, a térdem ( 10-12ó 3 műszakban)

Utánna elkezdtem Foodpandázni, ez már egy éve, és mivel megszüntették a katát, így kénytelen voltam valamit keresni főállásban hogy a futárkodás is megérje, így elkezdtem megint mekizni.

Nyáron viszont lehet elkezdek unixozni, és félretenni 1 millát a C+E kategóriára.

Nővéremnek van érettségije, diplomája, és 300 alatt keres.

Én világ életemben fordítva voltam vele szemben, engem mindig a pénz motivált :)

2023. febr. 16. 19:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha megbuksz valamiből év végén, akkor nincs befejezett osztályod arra az évre. Tehát ha te most tizedikes vagy és valamiből megbuksz, majd a pótvizsgán se mész át, akkor 9 befejezett osztályod marad.
2023. febr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Minek írtad le ezt a sok felesleges mondandót a kérdésed mellé? Egyáltalán kit érdekel az életed vagy hogy mit csinálsz és mennyit dolgozol?


A kérdés az volt ha megbuksz akkor 10 vagy 9 befejezett osztályod van-e.


A válasz erre: ha megbuksz akkor 9 befejezett osztályod van.


Ezért teljesen feleslegesen hánytad ide az önéletrajzodat.

2023. febr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Azért mert vártam a provokatív gyökér kommentedet. :)

2023. febr. 17. 02:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!