Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi tanulmányok alapkép...

Nemzetközi tanulmányok alapképzés vélemények?

Figyelt kérdés
2023. jan. 30. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem felesleges,bocsánat
2023. jan. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Kamu büfészak, teljesen használhatatlan. Helyette menj egy gazdasági szakra, ha nem vagy abszolút hülye matekból.
2023. jan. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Ahogy a második mondja.
2023. jan. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg igaz amiket olvastam erről:( Köszönöm a segítséget, legyen szép napotok!
2023. jan. 31. 11:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, elsőéves vagyok ezen a szakon, szóval nagyon sok dolgot nem tudok neked mondani még. Viszont itt gyakorin minden szakot lehúznak szóval annyira nem támaszkodnék csak és kizárólag az itteni véleményekre, keress fb csoportokat, kérdezősködj nyílt napokon.
2023. jan. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
A nyílt napot én kevésbé ajánlom, ott általában első - másodéves egyetemisták vannak, akiknek még fogalma sincs, mit fognak kezdeni a diplomájukkal. Inkább olyat keress, aki már végzett és elhelyezkedett.
2023. jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!