Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosin a TDK munkát melyik...

Orvosin a TDK munkát melyik félévben érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
Sok mindenkitől hallottam, hogy már második félévben elkezdik. Ha egészen biztosan az idegsebészet érdekel, akkor előtte szigorlatozzak le neuroanatómiából és csak utána jelentkezzek?

2023. febr. 17. 00:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Azért is kérdezem, mert az idegsebészeten belül főleg a bázis közeli kórképek sebészi kezelése érdekel és szoktam is sok szakirodalmat olvasni a témában. Ha úgy tanulnám a neuroanatómiát, hogy közben forrásként használnám a munkámhoz, akkor effektívebben menne a tanulás is. Viszont minél precízebben és tökéletesebben sszeretném megírni, hogy a szakdolgozathoz minimum fel tudjam majd használni, így lehet, hogy csak harmadévben lenne okosabb belevágni.
2023. febr. 17. 00:39
 2/2 anonim ***** válasza:

Én most 5.évben kezdtem el.( szakdolgozat mellett, hogy bekerüljek az adott klinikára)

Szerintem ráérsz 3.évben bőven neki állni.

2023. febr. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!