Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanulótársat keresek középszin...

Tanulótársat keresek középszintű matek érettségire való felkészülés céljából. Célom +85% elérése. Akinek van kedve csatlakozni írjon!? :D

Figyelt kérdés

2023. febr. 19. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Gondolod, hogy tanulótárssal jobban jársz, mint egy magántanárral?
2023. febr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Ehhez nem kell tanulótárs, csak sok munka.
2023. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

#1 Gondolom, ha lenne lehetősége magántanárra, már megtette volna.


Jó párban tanulni, ha az egyik jobban tud egy témakört, meg tudja magyarázni a másiknak, ezzel ő is jobban bebiztosítja a tudását, mindenki tanul belőle. Nem beszélve arról, hogy ha megbeszélnek egy időpontot, akkor biztosabb, hogy rászánják azt az időt, könnyebb motiválni egymást.


Nekem azok a csoportjaim voltak a legsikeresebbek, akik össze is dolgoztak adott esetben, vagy összeültek külön, az óráimon kívül is matekozni.

2023. febr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
De itt nem matematika tanulásról van szó, hanem középszintű érettségire való felkészülésről.
2023. febr. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, miért kellett lepontozni az 1-es válaszomat, egy szimpla kérdést tettem csak fel...


#3, annyira azért nem biztos, hogy jó. Egy dolog érteni egy témakört, és egy másik dolog jól elmagyarázni. Ráadásul nem is biztos, hogy aki úgy érzi, érti a témakört, az valóban jól érti, így pedig könnyen előfordulhat, hogy a másik beviszi az erdőbe azt, aki nem érti egyáltalán a témakört.

Főként ezért is tettem fel az #1-ben a kérdésemet...


Másrészt pedig azért, mert ha komolyan gondolja, de a magántanárt nem tudja megfizetni, akkor én szívesen foglalkoznék vele ingyen is, online módon.

2023. febr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!