Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kozmetikus szakmával milyen...

Kozmetikus szakmával milyen főiskolára illetve szakirányba tudok menni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnèm magam tovább kèpezni, viszont nemtudom hogy kozmetikus szakmával milyen irányba èrdemes. Illetve hogy milyen lehetősègek vannak főiskolán vagy egyetemen? Mi az elvárás?
2023. febr. 24. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Bárhova felvételizhetsz, szakmától függetlenül. Válassz egy szakot ami tetszik és nézd meg milyen érettségik szükségesek a felvételihez.

Vagy az a kérdésed, hogy a kozmetikus szakmát hol számítják be a felvételibe?

2023. febr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Felsőoktatásba nem szakmával mehetsz, hanem érettségivel. Az érettségid megvan? Mert ha csak szakmád van, akkor először érettségit kell leraknod.


Ha érettségid van, és a kérdés része az, hogy hova számítják be plusz pontként a kozmetikus szakmát, hát szerintem sehova (de nem mondom hogy tévedhetetlen vagyok).


Hova érdemes, milyen lehetőségek vannak amik kötődnek a kozmetikához? Amo valamilyen szinten kötődhet a kozmetikához az vagy az orvosi-bőrgyógyászat vagy pedig a gyógyszerész szak szerintem.


a felvi.hu-n tudod olvasgatni a szakok leírását

2023. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!