Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Együtt tanulok egy csajszival...

Együtt tanulok egy csajszival a lakásán. Mit vigyek neki ajándékba, ha nem akarok tőle semmi? De azért udvarias akarok lenni. Nem ismerem sajnos az ízlését.

Figyelt kérdés

2023. febr. 24. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Még akkor is valami praliné szerűséget vinnék, ha nagyon nem szereti az édességet, mert:


- a virágot durván félreérthetné ő is, meg a környezete is

- piát semmiképpen sem adnék nőnek

- 1-2 ezer ft-nál nagyobb értékű ajándékot szimplán nem illik adni.


Ha (nem táblás) csokit adsz neki elsőre és látod rajta, vagy kifejezetten hangot ad nem tetszésének, akkor ki is fogod tudni nyomozni, minek örülne igazán. (Esetleg csoki helyett kávé, tea? De azé ne a legolcsóbb szarokból válassz.)

2023. febr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
51%
Vagy simán ne vigyél semmit? Az együtt tanulás nem olyasmi, amihez kéne ajándék🤷 Én pl. biztos kellemetlenül érezném magam, és nem hívnék át többet ilyen embert.
2023. febr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Erre ajándék nem kell. Vigyél egy kis nasit/innivalót. Ne kifejezetten neki ajándékként, hanem magatoknak az együtt tanuláshoz. chips, kóla, magok, bármilyen rágcsa jó. Nem éspz be üres kézzel de nem is érzi kényelmetlenül magát.

Úgymond ő biztosítja a helyet, te meg a nasi ellátmányt. Mi barátokkal ezt szoktuk csinálni.

2023. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. Nem jól fogalmaztam de kb. ilyenre gondoltam. Ajándékot mondjuk sikeres vizsga után vinnék egy fél év után megköszönve a közös tanulást. Ok.
2023. febr. 24. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!