Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire jók ezek az online...

Mennyire jók ezek az online szakdolgozatírók?

Figyelt kérdés
Pl. iqfactory, szakdolgozatiras.eu. mennyire megbízhatók, valóban van egy ember akit azért fizetsz, hogy írja a szakdolgozatod? Honnan tudom, hogy nem plagizál?

2023. febr. 25. 04:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Átfuttatod az ellenörző programon. Viszont védésnél érdekes lesz, ha kérdeznek, és fogalmad sem lesz, hogy "mire gondolt a költő"...
2023. febr. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Én írtam szakdolit (ingyen) a sógornőm helyett. Viszont az összes felhasznált szakirodalmat elolvasta, részletes jegyzetet kapott. Ráadásul benne is dolgozik, csak írni nagyon nem tud.

Idegenre sose bíznám.

2023. febr. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Az iqfactoty-t csak ajánlani tudom. Én velük írattam mindent, a szakdogát is, 5ös lett :) Szóval tényleg jók.
2023. febr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Minek? Ott van a témavezető, ha elakadtál vagy segítség kell ő segít.
2023. febr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Aki ilyeneket használ az egy csicska. Tessék magadtól megírni.

Amúgy bűntettet követ el a hallgató, aki megiratja a szakdolgozatát, és ha kiderül, akkor kivágják + bírósági ügy is lehet belőle.

2023. febr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem ismerlek, de azt feltételezem azért nézegeted ezeket az oldalakat, mert még nem kezdted el írni a szakdogád. Közvetlen előtte mindenki megijed, és szerintem a hallgatók 90%-a rákeres ezekre az oldalakra.


De sokkal egyszerűbb feladat, mint gondolod!

Persze időigényes, ami nem pozitív munka mellett, de megírható.

Ne félj a konzulensed zaklatni a kérdésekkel.


Ha nagyon elakadnál és a konzulens nem elérhető én inkább magántanárt fogadnék 1-2 óra erejéig akinek köze van az adott témakörhöz.

Én például statisztika órát vettem kettőt, hogy felfrissítsem a tudásomat a szakdolgozathoz.


Hidd el, hogy nem éri meg kidobni ezért annyi pénzt. Egyrészt tényleg bűncselekménynek számít, másrészt sokkal büszkébb leszel magadra, ha te írod meg! Nagy örömöt tud okozni a végén :)

2023. febr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Bűncselekményt követsz el persze, de szó szerint lehetetlen lebukni, mert úgy írják meg ezeket a dogákat hogy minden létező plágiumszűrőn átmenjenek. Csak akkor buksz le ha nem tudod miről írtál - de azért ahhoz nagyon amatőrnek vagy linknek kell lenni hogy bele se olvass a dogába. Mindenki eldönti persze, nekem mondom, 5ös lett, nem reklámozom milyen állást csíptem meg ezzel és mennyit keresek - de azt mondom nekem megérte
2023. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
Látom törölgeted a nemtetsző válaszokat te kis p@cs! Remélem bemárt valaki és jól ráb@szol!
2023. febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha már vki végigszenvedte az a alapképzést az csak összetud dobni egy 50 oldalas szakdogát
2023. febr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
Nyilván így csinálta végig azt is. Meg most minden online volt, ami nevetséges. Az ilyen patkányok mesélik legnagyobb hangon mindenkinek, hogy diplomáját van.
2023. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!