Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középkorú emberként tanulsz-e...

Középkorú emberként tanulsz-e valami újat? Érdeklődésért, új szakmáért, új végzettségért, új pénzkereseti lehetőségért, vagy csak úgy. Online, vagy élőben, tanfolyamon vagy iskolában, idegen nyelven vagy magyarul?

Figyelt kérdés
Élethosszig tartó tanulás.. mert annyi minden érdekes, annyi új féle szakma van, hogy szellemileg frissek maradjunk. Tanultok e nyelveket, vagy bármi mást? Jó lehet ha megosztunk egymással tapasztalatokat, ötleteket, inspirálhatjuk egymást.

2023. febr. 12. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
53 éves vagyok, éppen java programozást tanulok. Online tanfolyamon kezdtem, most csak úgy magamtól, szintén online videókból. (Informatikatanár diplomám már van, kb. 10 éve) Meg javítom az angoltudásomat is.
2023. febr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gungasam ***** válasza:
100%
77-ben érettségiztem gépipari középiskolában esti tagozaton, 26 évesen.36 évesen (87-ben) tanultam IS-basic programozást, gyerekjáték volt.44 évesen 23 év marós(fémforgácsoló) gyakorlat után estin , egyév alatt tanultam saját költségen a CNC gépkezelést és programozást. Most már nincsen időm tanulni mert dolgoznom kell, hogy életben maradjak! Nem munkahelyen,nem a pénzért, hanem , hogy a tétlenség sírba ne vigyen. 2000négyzetméteres a telek ahol élünk, nagy a kert, sok a meló. A ház is nagy , azon is sok a munka. Megmaradt a hétvégi telek (amikorról még panelben éltünk), az is 1700négyzetméter kert. Ott is van egy kis ház pincével azon is sok a munka. Építettem egy házat, ültettem sok fát, felneveltem két fiút, ezek mind iskolák voltak. Így nincsen időm továbbtanulni, és nincs időm meghalni sem, de már nem is akarok, úgyis minden itt van fenn a neten és csak meg kell nézni mikor mit kell tudni.
2023. máj. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!