Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelező állami képzésen is...

Levelező állami képzésen is "defektes" diákigazolványt adnak, ami se diákmunkához se utazási kedvezményhez, megyebérlet sem lesz jó? Vagy csak az önköltségesnél vannak ezek a megkötések?

Figyelt kérdés
2023. márc. 2. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyen kitételek függetlenek a finanszírozási formától.
2023. márc. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
A diákigazolvány semmilyen formában nem függ a finanszírozási formától, csupán a képzés munkarendjétől.
2023. márc. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na az szomorú azért.
2023. márc. 2. 14:14
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Miért szomorú?

Sokan biztos azt fogják mondani hogy demagóg vagyok, de ha valakinek a tanulmányai mellett lehetősége van főállásban dolgozni, akkor miért járjon neki minden kedvezmény?

2023. márc. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk mert maradt meg félévem, de a szak csak levelezőn indul.


Sokkal egyszerűbb lenne mellette diákmunkát vállalni, mint most keresni valamit. Ráadásul így lehet ösztöndíj sem jár majd.

2023. márc. 2. 14:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Ösztöndíj levelezőn nem jár, mert akik levelezőn tanulnak általában már dolgoznak és úgy veszi az egyetem, hogy akkor nincs szüksége rá, mert van saját jövedelme. (Itt jegyezném meg, hogy ez egyáltalán nem így van.) Az utazási kedvezmény csak úgy jár, hogy a munkahelyed meg az iskola között tudod csak az 50%-os kedvezményt igénybe venni utazásra, máshol nem. Semmi egyéb kedvezmény nem jár a levelezősöknek, illetve én úgy tudom, hogy diákmunkára sem lehet menni csak a nappalisoknak.
2023. márc. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!