Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mérlegképes könyvelő képzés...

Mérlegképes könyvelő képzés (online) penta.hu közvetlenül, vagy a számvitel navigátoron keresztül? 365 napos anyaghozzáférés ér extra 100ezret?

Figyelt kérdés

Üdv.

Szeretnék egy szolid szakmát magamnak lassan 30 éves koromra. Mérlegképes könyvelő végzettséget tervezek szerezni.

A sok keresgélés után a penta.hu oldalara esett a választás, viszont azt látom, hogy a számvitelnavigátoron keresztül is lehet pont oda jelentkezni.

Gondolom ez valamilyen extra tananyaghoz adna hozzáférést, árban azonos.

Utánna olvasás után se vagyok biztos benne, hogy kettő közt mi az érdembeli különbség, viszont a számvitelnavigátor oldal nem https biztos, így nehezemre esik ott megadni bármilyen személyes adatot.

Továbbá ami érdekelne, hogy 100 ezer forintal drágább az a pentás csomag, amelyik tartalmaz extra 365 nap anyag hozzáférést, esetleges csúszás végett.

Ki mit gondol, mennyire érdemes azzal kezdeni?

Bármi tapasztalat ezekkel kapcsolatba?



2023. márc. 26. 18:01
 1/4 qkker1 ***** válasza:
100%
Tudtommal nincs különbség, én is a Pentánál tanulok, és a Számvitel Navigátor anyagát használja.
2023. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Jól értelmezem, hogy a pentánál közvetlen, tehát a penta.hu-n regisztrálva, nem a navigátoron?

Esetleg pár szót írnál eddig tapasztaltakról?

Mennyire nehéz tartani az iramot "szemeszter" ciklusokkal, mármint anyag hozzáférés és vizsga közötti időtartam alatt azért fel lehet rendesen készülni igaz? Rögzítve van minden online előadás?

Ha a drágábbik opciót választottad jelentkezésnél, úgy gondolod érdemes volt azt? (Kihasználtad a rugalmas vizsgaidőpontokat, stb?)

2023. márc. 26. 23:11
 3/4 A kérdező kommentje:

Közben telefonon felhívott az ügyintéző mikor emailben információt kértem.

Anyag megegyezik, navigátor is állítólag csak a pentára irányít tovább.

Ha bárki standard csomaggal kezd, de később szüksége van rugalmas vizsgaidőpontra, vagy anyag hozzáférésre akkor később is válthat prémiumra, ugyan azon a kiírt áron.

Oktatás végén tanúsítvánnyal kell menni államilag szervezett vizsgára a szakmai bizonyítványért amit az ár nem tartalmaz.

2023. márc. 28. 11:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon köszi az infót! :) Én most jelentkeztem rá!
2023. máj. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!