Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy nappali tagozatos angol-tö...

Egy nappali tagozatos angol-töri tanárnak heti hány órája van?(meloznom kell majd melllette es tudnom kellene, hogyan kalkulaljak)

Figyelt kérdés

2023. márc. 27. 20:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Nekem 22 volt pályakezdőként, de erre 11 lyukasóra jött rá (nyilván szar volt, de senkit nem érdekelt), így 33 órát benn voltam, a készüléssel meg elment otthon vagy másik 10.
2023. márc. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Ja, hallgató vagy? Akkor azt kellett volna írni, nem azt, hogy tanár vagy.
2023. márc. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is meló mellett toltam végig az angol-töri szakot. Szörnyű volt :) Ki is égtem, szó szerint, olyan depressziós voltam a leterheltségtől. Mondjuk nekem vendéglátáson kívül nem nagyon volt más meló, az meg eleve... hát nem a legjobb munka, de jól kerestem. Szóval végig lehet csinálni, de nem ajánlom senkinek. Volt olyan félév, amikor 3x is 8-18.30-ig voltam suliban, és akkor utána még beadandók, feladatok stb.

Aztán amikor végeztem az egyetemmel akkor ott is hagytam a tanárságot, annyira nem érte meg.

2023. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
15%

"Egy nappali tagozatos angol-töri tanárnak heti hány órája van?(meloznom kell majd melllette"

22 a kötelező óraszám, és ez is meló (plusz a készülés az órákra, az adminisztráció, meg még millió más mellette), nem csak amivel pénzt is lehet keresni. ;-)

2023. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
#4 rosszul írta a kérdező, ő még csak az egyetemi oktatás óraszámára kíváncsi az a-t tanár szakon.
2023. márc. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt a szakpárom. Napi 6-8 óra mindig volt, de nem egyhuzamban, mert volt olyan, hogy másfél órás lyukakkal. Haza nem tudtam menni, egész nap benn voltam. Arról nem beszélve, hogy gyakorlaton limitált a hiányzás és persze gyakran az eladások között volt. Nem tudom milyen munkát lehet mellette végezni úgy, hogy fél évente más lesz az órarend.
2023. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha dolgoznod kell a tanár szakos egyetemi tanulmányok mellett, inkább menj levelezőre, különben azt kockáztatod, hogy idegroncs leszel, különösen a vizsgaidőszakokban és a szorgalmi időszakok végén.
2023. márc. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Gondolod nem lehet megcsinálni heti 26 óra munka mellett? #7
2023. márc. 27. 21:53
 9/17 anonim ***** válasza:
44%
Az napi 5 óra, totál esélytelen.
2023. márc. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz dolgozni, mert a gyakorlatokat akkor nem tudod csinálni, főleg az angol lenne probléma, mert ott több a gyakorlat és vannak ráépülős tárgyak is. A töri nem pont ilyen, de az se lenne könnyen megoldható.
2023. márc. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!