Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nyíregyházi Egyetem programter...

Nyíregyházi Egyetem programtervező informatikus alapszak?

Figyelt kérdés

- Munka mellett (teljesen más terület), levelezőn mennyire élhető a dolog?

- Pénteken sokszor vannak órák?

- Kötelező bejárni az oktatásra?

- Használható tudást ad?

- Ezzel el tudok helyezkedni helyben a diplomaszerzést követően?

- A tanárok szivatósak?

- Van itt olyan, aki itthagyta vagy kibukott?


Minden használható infó érdekel! Köszönöm!



2023. márc. 28. 08:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"Ezzel el tudok helyezkedni helyben a diplomaszerzést követően?"


Szoftverfejlesztés / programozás területen biztos hogy nem, mert a cégek 90%-a budapestre koncentrálódott, ritka a vidéki álláshirdetés ilyen területen és jóval alacsonyabb a bér vidéken mint Budapesten. Pályakezdőként nehéz dolgod lesz, ugyanis junior pozícióknál elvárás legalább heti 2-3 nap jelenlét a legtöbb cégnél illetve vidéki egyetemi diploma megbecsültsége nem egyenrangú egy budapesti egyetemével az IT cégeknél.


Legtöbb amit tehetsz hogy hallgatóként próbálsz diákmunkát vagy szakmai gyakorlati tevékenységet folytatni de nem tudom milyen cégekkel van kapcsolati rendszere a Nyíregyi Egyetemnek, viszont ha 1-másfél éves gyakorlatot szerzel akkor nagyobb esélyed lesz diplomázást követően "normális" helyen elhelyezkedni egyébként ha lediplomázol és 0 tapasztalat akkor készülj hogy jópár hónapig / évig visszajelzést sem fogsz kapni a mumkahelyekről.

2023. márc. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!