Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet belőlem még mezőgépész...

Matelzon04 kérdése:

Lehet belőlem még mezőgépész (traktoros)?

Figyelt kérdés

Rövid leszek...

Szóval, a napokba elkezdtem érdeklődni a mezőgazdaság felé, és arra jöttem rá, hogy nekem nagyon tetszene ez a munka/szakma/hivatás.

A kérdésem az lenne, hogy van e még esélyem, hogy valahogy elvégezzem-e ezt a szakot vagy már lecsúsztam róla?

Nézegettem még inteneten, és csak ezt az aranykalászos gazda képzést találtam, hogy eltudnám végezni, de ez az amit keresek valójában? Mármint, ha elvégzem, akkor van esélyem rá, hogy felvegyen egy helyi farmer traktorosnak? A válaszokat előre is köszönöm, további szép napot :)



2023. márc. 30. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az aranykalászos gazda képzés agrárgazdálkodókat képez, nem traktorosokat, s ráadásul a legtöbb aranykalászos gazda képzés gyenge, keveset ér. Ha van érettségid és komoly szakember szeretnél lenni, keress rá inkább a neten a "mezőgazdasági gépésztechikus" képzésekre.
2023. márc. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz pedig az aranykalászos gazda, az pedig, hogy a képzések milyen színvonalasak, az az adott képző intézménytől függ.
2023. márc. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2: Az aranykalászos gazda képzéseken senkit nem tanítanak meg a traktorosságra, márpedig a kérdező traktoros szeretne lenni.
2023. márc. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Ezzel egyetértek. Nem is erre reagáltam :)
2023. márc. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kormányhivatalnál kell érdeklődni, úgy látom:


[link]


[link]

2023. márc. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!