Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nőként tudnék érvényesülni...

Nőként tudnék érvényesülni mezőgépészként?

Figyelt kérdés

Érdekelne a szak, nagyon is, a szerelés, a traktor és egyéb mezőgazdasági eszközök vezetése, javítása, karbantartása.

Viszont aggodalmaim vannak afelől, hogy nőként el tudnék-e helyezkedni a szakkal.

Mi a véleményetek?

20/L



2018. aug. 4. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Van lany ismerosom, aki evvel foglalkozik. Nem volt semmi hatranya 😊
2018. aug. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Aggodalomra semmi ok. :) tapasztalatból írom. Közlekedés logisztika szakon végeztem,de nem szerettem,egy percet sem dolgoztam benne. Mikor megismerkedtem a párommal, aki azóta már a Férjem, megtaláltam a hivatásaimat. Ő gazdálkodásba született. Már pár hónap udvarlás után megkértem,tanítson meg traktort vezetni stb. Rakodós géppel dolgozom, szántok, tárcsázok stb és gond nélkül felújítok egy munkahengert és még hosszan sorolhatnám. Az egyik helybeli céghez elment a Férjem dolgozni, hívtak engem is traktorosnak és szerelőnek :) nem vállaltam a lányom miatt :)
2018. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ja, 28 éves lány vagyok, 9 éve foglalkozom ezzel és hasonlókkal. Az egyetlen hátrány, amit tapasztaltam, hogy abaráti köröm 95%-ban férfiakból áll :)
2018. okt. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!