Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügyi-számviteli ügyintézői...

Pénzügyi-számviteli ügyintézői képzésen hová tovább?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Idén májusban vizsgázok pénzügyi-számviteli ügyintéző leszek. Szeretnék még egy szakmát-e képzés mellé, de viszont tanácstalan vagyok, hogy hova tovább. Ami szóba jöhet az a Vállalkozási ügyviteli ügyintéző illetve a Logisztikai technikus. A vállalkozásin gondolkodtam inkább de rájöttem, hogy ugyanezeket a munkaköröket be tudom tölteni a majdani pénzügyi-számviteli ügyintéző végzettséggel. A logisztikai technikus végzettséggel pedig logisztikai, beszerzési, postai ügyintézőként tudok elhelyezkedni. Szerintetek melyiket válasszam? Ha a vállalkozásin maradok 1,5 év ha a logisztikus szakmát akkor ott végig kell tolni a két évet.
2023. márc. 30. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:
82%

Ha logisztikával szeretnél komolyabban foglalkozni, akkor nem fogod tudni megkerülni a felsőoktatást, logisztikai technikusként nem egyszerű elhelyezkedni, és siralmasak a bérek.

Én a helyedben a vállalkozási mérlegképes könyvelőit végezném el. Ezzel a szakképesítéssel kb. egy év alatt megvan, és körökkel piacképesebb, mint akár a logisztikai technikus, akár a PSZ-ügyintéző.

De ez nyilván attól is függ, hogy mivel szeretnél foglalkozni. Ha eleged van a számvitelből, nyilván nem ez lesz a jó megoldás számodra.

2023. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!