Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tegyek ha kettes érettségi...

Mit tegyek ha kettes érettségim van matematikából és 80% fölötti emelt díjas érettségire van szükségem? Addig oké hogy néhány tízezer forintért elmehetek letenni az érettségit de hogyan készüljek fel rá ennyire lentről?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 2. 08:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem netes videók sokat segítenek, de szükség lehet tanárra is. Ha megéri hosszútávon, akkor fektess be pénzt és energiát.
2023. ápr. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a magántanárhoz járást javaslom. Nem olcsó, de valamit valamiért. Ha elsőre nem sikerül és emiatt egy évvel később állsz munkába, a kiesett fizetés jóval több lesz, mint amennyit magántanárra költöttél volna.
2023. ápr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak magántanárral tudsz felkészülni és az sem lesz könnyű.
2023. ápr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen igen nem lesz könnyű.

Sőt le is akarnak egyesek beszélni róla.

De vajon tényleg esélytelen?

Vagy Csak elszántság kérdése?

Mégis pénzben mennyi lesz ez várhatóan. Tudom nehéz megbecsülni De legalább valami tipp?

Már ott elakadok hogy nem segít az ha csak már megfejtett matematika példákat meg újra és újra amihez van magyarázat is?

Vagy fogom négy év matematika tankönyv ét és végig veszem magánúton nincs ehhez valami segédlet?

Akkor ugye majdnem ingyen lenne vagy ezt felejtsem el és inkább költsek rá de mennyit?

2023. ápr. 2. 11:23
 5/14 A kérdező kommentje:

"Ha elsőre nem sikerül és emiatt egy évvel később állsz munkába, "


Munka mellett esélytelen a felkészülés? Mert Akkor csak a két állás közötti különbséget buknám.

2023. ápr. 2. 11:24
 6/14 anonim ***** válasza:
A magántanárok óránként 5 ezret szoktak kérni. Ha veszel heti 2 duplaórát, az 20 ezer hetente, ami az érettségiig hátralévő 2 hónapra úgy 160 ezer. Szerintem megéri ennyit áldozni azért, hogy ne kelljen egy teljes évet várnod.
2023. ápr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Óránként 5000??? És mennyi idő eljutni erre a szintre mert lehet hogy akkor inkább hosszútávon nekem kéne órákat adnom?
2023. ápr. 2. 14:52
 8/14 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt tanárral is esélytelen a kívánt eredmény még középfokon is. Legalább 1 év tanulás kell, mert itt nem bemagolni kell az anyagot, hanem megérteni és az alapoktól, ha eleve ilyen rossz volt az érettségi eredmény. Az 5000/óra inkább 6-8 ezer.
2023. ápr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Vagyis akkor eleve a következőre felkészülést tűzzék ki celul?
2023. ápr. 3. 07:38
 10/14 A kérdező kommentje:

És hány óra lenne szerinted ez csak a tanár nézve és plusz a tanár nélküli gyakorlás külön külön?

És vannak ilyen csoportok is vagy nekem egyetlenegy magán tanár kell a számomra?

2023. ápr. 3. 07:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!