Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Azért érdekes, hogy egy olyan...

Azért érdekes, hogy egy olyan énekes akinek a nevét se hallottam, soha meg tud tölteni egy Budapest Arénát tízezer+ emberrel és horror jegyárakkal?

Figyelt kérdés

A befogadóképessége hivatalosan az arénának 12 500 fő. És csurig volt egy olyan énekes koncertjén (jegyárak 15.000-25.000-40-50E a VIP...) akinek én a nevét se hallottam soha... eddig.


(most már hallottam és belehallgattam a zenéibe is... hát apám, ingyen se mentem volna el... de ez már szubjektív...)


2023. márc. 11. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Valami kő alatt élsz ezek szerint.
2023. márc. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
61%

"Valami kő alatt élsz ezek szerint."


Nem biztos, nekem ismerősöm most utazott ki Angliába 1 hétvégére egy olyan előadó kedvéért, akinek a koncertjére a jegyet tavaly nyáron kötötte le a neten (tavaly nyáron!! és már akkor elfogyott az összes jegy!!) és én még az előadó nevét se hallottam soha. Valami D-koreai K-pop banda.


És ő képes volt tavaly nyáron elővételben tízezreket adni a jegyért + most ugye utazás szállás Angliába. Olyan 150.000ne fáj neki ez az egész... és mindez egy olyan bandáért amelyről én soha nem i hallottam...

2023. márc. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
De a Sziget vagy Balaton Sound fellépőinek 90%a se mond neke semmit. Épp azon röhögtem a múltkor, hogy ezt se ismerem ezt se ezt se ezt se ... és akkor a nvésorban ott van hogy Korda György... na b***ki arról legalább már hallottam.
2023. márc. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Ha azt hiszed hogy te vagy a világ közepe, akkor valóban nagyon érdekes lehet az ilyesmi...
2023. márc. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
16%

"Ha azt hiszed hogy te vagy a világ közepe,"

ez hogy jön ide? mi köze ennek a kérdéshez?

2023. márc. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kiről van szó?


Simán lehet, hogy csak te nem ismered, mert mondjuk nem vagy otthon a műfajában. Pl. én nem ismerem a mai rappereket meg DJket, szóval nem sokat mond, ha én nem ismerek egy adott előadót.

2023. márc. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel hogy kiről van szó, leírod?
2023. márc. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha tippelnem kéne akkor Azahriah lesz az! :D
2023. márc. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy te ki vagy, de nem gondolom, hogy a te popkulturális ismereteid lennének az etalon :D.
2023. márc. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem érdekes.
2023. márc. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!