Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Igazságügyi igazgatási szak?

Igazságügyi igazgatási szak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazságügyi igazgatási szakkal kapcsolatban akadna nehány kérdésem, ha valakinek van tapasztalata róla és lenne kedve megosztani velem a tapasztalatait az kérem írjon!

Köszönöm ha segítesz!:)



2023. ápr. 3. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legjobb választás. Lényegesen többet kell rajta tanulni, mint egy átlag üzleti szakon, amivel ehhez képest nagyságrendekkel több és jobb lehetőséged lenne, vagy alig kellene érdemben kevesebbet tanulnod, mint egy jogász szakon, amire ez szintén igaz.
2023. ápr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%
Számegyenesen 0 ennek a szaknak a munkaerőpiaci potenciálja, ha nem akarsz egy alulfizetett vagy munkanélküli olcsójános lenni akkor valami értelmesebb szakot végzel például Data Scientist MSc-t a Yale egyetemen
2023. ápr. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Lényegesen többet kell rajta tanulni, mint egy átlag üzleti szakon, amivel ehhez képest nagyságrendekkel több és jobb lehetőséged lenne, vagy alig kellene érdemben kevesebbet tanulnod, mint egy jogász szakon"


Én mondjuk munka mellett csináltam levelezőn, és sokat tanultam ugyan, mégse éreztem nagyon keménynek, 4 feletti átlaggal toltam végig. Viszont mások is panaszkodnak néhányan, hogy nem olyan egyszerű szak. Ezek szerint csak én éreztem könnyebbnek? Ehhez képest egy gazdmen könnyebb?

2023. máj. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Én Történelem-földrajz tanárszakról váltottam erre a képzésre. Valóban nem a legkönnyebb képzés, viszont én is azt tapasztalom, ha az embernek van szorgalma, akkor azért nem hal bele, lehet teljesíteni.
2023. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!