Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ajánlanátok jó kémia és biosz...

Ajánlanátok jó kémia és biosz tanárt emelt érettségi felkészítéshez a nulláról?

Figyelt kérdés

4 éve érettségiztem és gimiben utáltam a kémiát, nem is tanultam. Viszont felnőtt fejjel már tudom, hogy állatorvos szeretnék lenni, ehhez viszont fel kell készülnöm az emet bioszra és kémiára.

Tudtok olyan tanárt ajánlani aki 1 év alatt fel tudna ezekre készíteni teljesen a nulláról, és sok türelme van? Teljes állásban dolgozom, szóval csak olyan jöhet szóba aki tud online órát tartani. Köszi :)



2023. ápr. 4. 19:29
 1/3 A kérdező kommentje:
ui.: Budapesten keresek.
2023. ápr. 4. 19:36
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Én kémiából Lénárt Gergelyt nagyon tudom ajánlani. Csak saját anyagból tanít, amit kifejezetten az emelt kémia követelmények alapján írt meg, így nincsenek benne felesleges információk. A számolási példatára hiánypótló, akár önállóan is fel lehet belőle készülni, annyira részletesen leírja a megoldás menetét.

Magántanítványai is vannak, illetve a Magister emelt kémia online kurzusait is ő szokta tartani.


Az e-mail címe: lenart.gergely.mk@gmail.com

Viszonylag gyorsan szokott válaszolni.

Ha gondolkozol rajta, hogy hozzá járj-e, akkor szerintem mindenképp írj neki e-mailt és ilyen esetekben általában szokott adni 1 hét hozzáférést az anyagához, köztük az online óráinak a felvételeihez is, így könnyebben el tudod dönteni, hogy az ő tanítási stílusa mennyire tetszik neked.

Illetve annyit érdemes tudni, hogy ő nagyon keresett és ebben a május előtti időszakban általában nincs szabad helye, ezért valószínűleg azt fogja mondani, hogy a májusi vizsgaidőszak után keresed fel újra és majd csak akkor tud elkezdeni veled foglalkozni.


Ez az ő honlapja: [link]


Van egy youtube csatornája is, ahol olyan videók vannak feltöltve, amik szerintem akkor is nagyon hasznosak ha végül nem hozzá fogsz órára járni: https://www.youtube.com/@lenartchem6463/featured


Illetve facebookon is van két, emelt kémiával kapcsolatos csoportja:

[link]

[link]


Az első csoportban biológia tanárok is vannak, így ha biológiából is tanárt keresel, akkor ott írj egy posztot és olyan tanárokat fognak neked ajánlani az adminisztrátorok, akik tényleg jól felkészítenek az emeltre és nem akarnak anyagilag lehúzni.

Kémiából ingyenes konzultációs órákat is szokott tartani minden héten és a második csoportban ezeknek a zoom linkjeit szokta megosztani, de ezen kívül több hasznos anyagot is találhatsz itt ha visszanézed a régebbi bejegyzéseket.

2023. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
23%

Egy év alatt nulláról, munka melett nagy kihívás!

De érdekel.

Mielőtt belevágunk, egyeztessünk privátban - ha még nem talált mást!

2023. ápr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!