Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Státusz törvény javaslat ha...

A Státusz törvény javaslat ha ne adj Isten elfogadják akkor az az egyetemistákra is vonatkozik, nem?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 13. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi vonatkozna abból az egyetemistákra? Amíg nem vagy dolgozó pedagógus, addig semmi nem érint. Ez a munkaszerződéssel rendelkező pedagógusokra és pedagógusi munkát közvetlenül segítőkre vonatkozik.

Egyébként az egyetem nem a közoktatás része, szóval már eleve semmi köze a kettőnek egymáshoz.

2023. ápr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat azert valamilyen szinten minket is érint majd. De igazad van bocsanat rosszul fogalmaztam. Hogy az egyetemi tanárokat is érinteni fogja?
2023. ápr. 13. 08:57
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Igen érinteni. Mint mindenkit, aki nem fideszes
2023. ápr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a közoktatást érinti.
2023. ápr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Így már értem. Csak a pedagógusokat érinti, az egyetemi tanárok oktatók és ők most sem közalkalmazottak.

A tervezetben leírtak alapján ez minden egyházi, állami, magán- és önkormányzati fenntartású közoktatási intézményben lesz érvényes. Tehát egyetemen oktatókra nem, szakképzésben dolgozó oktatókra sem, de az óvodapedagógusokra, tanítókra, tanárokra igen, ha az előbb említett fenntartókhoz tartoznak.

2023. ápr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!