Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemen lehet egy másik...

Egyetemen lehet egy másik szakkal folytatni tanulmányaimat, ha a tanult tárgyak addig megegyeztek?

Figyelt kérdés
Pl. ha engem felvesznek kereskedelem és marketing szakra, de át akarnék menni gazdálkodási és menedzsmentre, akkor azt megtehetném pl. az első félév után? (akkor még ugyanazok a tantárgyak vannak)

2023. ápr. 14. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy megteheted-e a tvsz világosan leírja, olvasd el.
2023. ápr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én gazdálkodás és menedzsmentről mentem át pénzügy-számvitelre, kérvényt kellett benyújtanom, de nekünk a Debreceni Egyetemen ehhez két lezárt félévet kértek. A szabályzatban biztosan van erről leírás, vagy kérdezd meg a Tanulmányi Osztályt.
2023. ápr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!