Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanulmányaim során le tettem...

Tanulmányaim során le tettem egy szakmát utána, érettségit, és munkaügyin keresztül egy másik szakmát támogatással. És van egy olyan törvény, hogy 2 okj szakképesítés meg szerezhető akkor még le tehetek még két szakmát ingyen?

Figyelt kérdés

2019. jan. 11. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már szereztél kettőt, akkor kimerítetted a két lehetőséget, nem?
2019. jan. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25 éves korodig szerezhetsz ingyen két okjs szakmát. A leírásodból nekem az jön le hogy egyet már wzereztél. Ezért szerintem csak egy okjt támogatására vagy jogosult ha az életkorod 25 év alatti.
2019. jan. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hanem egyet rendesen iskolába végeztem rendes nappalos diákként,utána érettségi és ezután munkaügyin keresztül sikerült kiválasztásra jutnom , hogy elvégezek egy szakmát amiért fizettek nekem pénzt is , hogy tanuljak de ha meg buktam volna akkor az egész képzési költséget ki kellet volna fizetnem .Meg most 28 vagyok de így is elkezdhetem ingyenes képzést, csak félbe szakítottam a munkám miatt. szóval tudom , hogy 1 képzés tuti, hogy engednek még így is csak kíváncsi voltam hogy netán lehetne 2 .
2019. jan. 12. 12:43
 4/5 anonim ***** válasza:
25 éves kor felett már nem mehetsz ingyenes okj-re és ha jól tudom akkor abban a tanévben kell legkésőbb befejezned mikor betöltöd a 25-öt. Legfeljebb a munkaügyi központ támogatásával tanulhatsz ingyen.
2019. jan. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pedig nem mondom simán mehettem 28 évesen képzésre meg nálam is jóval idősebbek is rész vehetek a képzésen.
2019. jan. 13. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!