Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Át lehet jelentkezni szakiskol...

Át lehet jelentkezni szakiskolából az MTE-be?

Figyelt kérdés

Most 9.- es vagyok és nem szeretem azt a sulit, ahova most járok, meg a szakmát sem amit ott tanítanak.

8 évig néptáncoltam,szeptember óta modern táncolok és balettozok. Tánc nélkül el sem tudnám képzelni

az életem.

Egyszer olvastam az MTE-rŐl, és azt éreztem hogy ide be kell jutnom. Mindig is ilyen suliba vágytam.

Csak nem tudom hogyan kerüljek be mert ha be is fejezném azt a sulit ahova most járok, még akkor se tudnák jelentkezni oda, mert itt érettségi nincs. Arra gondoltam hogy ha szeptembertől átjelelenkeznék akkor még van esélyem hogy felvegyenek, vagy már késő?


2023. ápr. 15. 21:24
 1/3 A kérdező kommentje:
*átjelentkezek
2023. ápr. 15. 21:29
 2/3 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb, ha felhívod az MTE gimnáziumának igazgatóját, és megkérdezed, hogy van-e az átvételednek lehetősége. Ha nincs, akkor még mindig megteheted azt, hogy szakiskola után esti gimnáziumban leérettségizel, s utána jelentkezel a rendes felvételi eljárásban az MTE valamelyik egyetemi szakjára.
2023. ápr. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm 🙏
2023. ápr. 16. 08:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!