Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Kandón mennyire nehéz a...

A Kandón mennyire nehéz a villamosmérnöki mondjuk egy tízes skálán? 10/?

Figyelt kérdés
Nyílván szubjektív, de mondjuk átlagos intelligenciával milyen nehéz és mennyi szorgalmat igényel?

2023. ápr. 22. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
2
2023. ápr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
8-9,5
2023. ápr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Markó Gergely Imre is ott végzett mint villamosmérnök…. Szerintem ha neki ment, akkor nem lehet olyan nehéz.
2023. ápr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

Nekem könnyű volt, mert megszállott vagyok.

Van aki kínkeservesen végzi csak el, vagy el se végzi.


Általánosságban elmondható, hogy a villany a legnehezebb mérnöki szak. Túlzottan absztrakt gondolkodást igényel. Lehet, hogy életedben nem fogod látni azt amin dolgozol (pl: mikrochip tervezés). Ez van akinek fekszik, van akinek nem.


A mérnöki szakok közül a villany 10/10 nehézségben a többihez képest.

Ha érdekel, és beleteszed az energiát, kérdezel ha elakadsz tanulás közben, akkor teljesíthető probléma nélkül. Több totál átlagos szaktársam volt, aki csúszás nélkül elvégezte. Jó barátokat kell szerezni akikkel ösztönzitek egymást a tanulásra.


Villanyosmérnök akarsz lenni? Dolgozz meg érte. Ennél jobb tanácsot nem tudok adni.

2023. ápr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
A teljes emberi teljesitöképességhez képest olyan 10/3 saccolnám. Ez alatt azt értem ha valaki abszolut fanatikus és minden energiáját erre forditja. Persze a legtöbb emberettöl hamar öngyilkos lenne. Ha jól emlékszem a jelentkezök kb 30% végzi el a szakot.
2023. ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem egyszerű, de jobban is megeri mint az agrár, epitesz, vegyész, epito, közlekedés meg hasonló mérnök szakmák
2023. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ha visszamehetnék az időben akkor gépészmérnöki helyett tuti villamosmérnöknek tanulnék, rengeteg potenciál van benne szerintem.
2023. máj. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
1
2023. máj. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!