Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdaságinfó a leírtak alapján?

Gazdaságinfó a leírtak alapján?

Figyelt kérdés
17 lettem, technikumban tanulok, ha újrakezdhetném infóra vagy pénzügyre mennék. Ez a két téma olyan szinten érdekel,hogy képes lennék boldogan élni úgy,hogyha nem lenne 500.000+os fizetésem. A pénzügyi ismereteim a környezetemben kiemelkedően jók, már van tervem hogy mit fogok csinálni nagyjából egyetemig... (Ha valakit érdekel leírom és arról is mondhat véleményt). A gazdaságinfó azért szimpatikus, mivel az IT jelenleg elég piacképes (Tudom,hogy nincs garancia arra hogy az is marad),de a számítógép a gyerekkorom része volt, el tudnám képzelni magam informatikai szakterületen. Ha tényleg megtanulnám kezelni a pénzt, mondhatni álmom,hogy legyen egy saját vállalkozásom ahol embereknek segíthetek banktól és befolyásolástól független kezelni a pénzt, akár egy saját irodában. Jelenleg elég motivált vagyok, a gazdaságinfó mellett a mérnökinfó az ami nagyon érdekel,viszont a matek az kb kerek 4es szinten megy, nem tudnák 5ös lenni belőle 11.ben viszont erős 4est össze tudok hozni. Ez a szak tényleg nagyon érdekel,de az alapján amit leírtam elég nehezen tudok dönteni. Nem tudom,hogy ez elég lenne-e és ami még érdekelne,az az,hogy gazdaságinfón megtanítanak-e olyan dolgokat,amik tényleg fontosak lehetnek az életben? Jelenleg pénzügyi kurzusokra több mint 30.000ft-ot költöttem, olvastam Robert Kiyosaki, napoleon hill és dave ramsey könyveit, napi szinten nézek ilyen típusú oktatóvideókat youtubeon és más platformokon is.

2023. ápr. 25. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
7%
Auon kívül hogy leírod 50-szer hogy nagyon érdekel az informatika valami konkrétumot is fel tudsz mutatni hogy mitől ez a lelkesedés? Milyen programozási nyelveken hoztál létre milyen komplexitású algoritmusokat illetve programokat?
2023. ápr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
78%
Menj ha szeretnél,aztán majd úgy is elválik. Nem kell aggódni, bármikor válthatsz.
2023. ápr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!