Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A kérdésem azokhoz az emberekh...

A kérdésem azokhoz az emberekhez szólna, akik elvégezték az igazságügyi igazgatási szakot, aztán a jogász képzést, esetleg most készülnek arra tovább menni és bővebb információt kaptak, mint én. Milyen tapasztalat, infó van ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szóval, ahogy mondtam, én igazságügyi igazgatási szakon vagyok, jövőre végzek. Tovább szeretnék menni jogászra, a pontjaimmal nem lesz gond. Annyi lenne a kérdésem, valaki tapasztalatból tudja e, mennyire tud lerövidülni, hány tárgyat fogadnak el, stb. Specifikusan a PTE esete érdekelne, de más egyetem eljárását is szívesen olvasnám. Köszönöm.

2023. máj. 11. 10:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyan a PTE-ről nem tudok nyilatkozni, azt tudom, hogy Debrecenben a jog 6, a Pázmányon pedig 8 félévre csökken.

Pesten pl. más egyetemen nincs is erre lehetőség ha jól tudom, így az is lehet hogy Pécsen sincs.


A két egyetem közül valamelyik honlapján fel is vannak sorolva a beszámítható tárgyak.


Én szeptembertől szeretnék erre a szakra járni, ha van egy kis időd írok egy üzenetet, mert érdekelne egy-két dolog:)

2023. máj. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!