Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csak nekem voltak negatív...

Csak nekem voltak negatív tapasztalataim a BGE-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Levelezőre jártam. A beiratkozáson derült ki, hogy teljes távoktatás lesz, ami még nem is lett volna olyan rossz, de voltak olyan tanárok, akik szó szerint szinte semmit nem tanítottak. Volt, akinek "könyörögni" kellett, hogy tegye fel legalább a jegyzeteket, hogy tudjunk valamiből készülni a vizsgára, de a legfelháborítóbb számomra az volt, amikor ez az oktató még vizsgát is elfelejtett kiírni (előző féléves vizsgakurzus lett volna).


Voltak vizsgák, amiken a vizsgakérdések szinte köszönőviszonyban sem voltak azzal, amiket az oktató leadott, és hiába olvastam el + jegyzeteltem ki a szakirodalom egy részét is. Azt hallottam, hogy mivel nekünk online vizsgák voltak, így sokkal szivatósabb kérdések voltak, mint a nappalisoknak, pedig nem mi kértünk távoktatást. A csoporttársaim többsége szerintem örült volna, ha lettek volna kontaktórák. Állítólag nagyon sokan otthagyták a szakot vagy az egyetemet, én pedig máshol folytattam.


2022. dec. 11. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol van egy-két gyökér tanár, nálunk is van egy, tavaly MINDENKIT megbuktatott
2022. dec. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, ezt tudom, tanultam már máshol is. Itt viszont egy-kettő volt a normális és segítőkész.
2022. dec. 12. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!