Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vélemény, kereskedelem és...

Vélemény, kereskedelem és marketing szakról a BGE-n valamint az Óbudai egyetemen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy vannak egyetemek amik ennél jobb oktatást nyújthatnak, de most ez a két egyetemről érdekelne információ és hogy ti melyiket sorolnátok előrébb.
2023. máj. 14. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek Magyarországon egyetemek, amelyek a fentieknél jobb oktatást nyújtanának a marketing területén.


A BGE-KKK-t tolnám előre abból az egyszerű okból, hogy a BGE egyuk elődjének (Külker) ez volt az egyik fő profilja, ezért a BGE marketing szakja az ország egyik legjobb marketing képzése. A színvonal hullámzó egyébként, mint mindenhol. A marketingkutatás kifejezetten nagyon jó volt, az online marketing viszont meglehetősen gyenge a mi időnkben. Ha megnézed a marketing, reklám diákversenyeket, a BGE-s diákok szokás szerint tarolnak. További érv a BGE mellett, hogy a METU üdvöskéje, Papp-Váry Árpád is átigazolt. Az oktatók felét ismerem, vannak nagyon jók. Összességében jó véleménnyel vagyok az egész képzésről, bár az egész inkább egy gyakorlatias főiskola, mintsem egy tudományos műhely.


Az ÓE képzéséről nem tudok semmit, az oktatóikat sem ismerem. Mellette szólhat az egyetem jobb nemzetközi rankingje (bár ezt soha senki nem fogja nézni), illetve, hogy esetleg jobbak az informatikai órák, vagy könnyebben tudsz informatikai jellegű órákat felvenni. Erről inkább olyasvalakit kérdezz meg, aki oda járt.

2023. máj. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!