Ki mit gondol a 2024-es érettségi rendszerről és felvételiről?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva én kicsit rettegek tőle,főleg a pontszámítástól. Többletpont már nem lesz csak a szakokból szerzett megadott pontokból lehet összegyűjteni azt a 100pontot,ami leginkább versenyek. A középszintűeim 60-70%között sikerültek,biosz kémia emeltet szeretnék leginkább 60%föle,de ahogy számolgattam ezzel a rendszerrel kevesebb pontom lenne,mint a mostanival,hiszen nem jártam versenyekre. Ezáltal a bekerülési esélyemre is kevesebb esély van?

2023. máj. 19. 02:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha értelmesen töltöd el azt a 2 évet (pl. újra érettségizel, nyelvet tanulsz, jogsit csinálsz, dolgozol stb.) akkor semmi gond. Egyetemre bárki mehet, nem csak 18 évesek szoktak elsőévesek lenni, nem te lennél az egyetlen.
2023. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!