Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van esélyem ennyi ponttal...

Van esélyem ennyi ponttal bekerülni jogra?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Csak budapesti Egyetemeken jelöltem meg a jogász szakot önköltséges,levelezőn. 306 pontom van (25%-os emelt töri érettségivel)


Reménykedhetek?


2023. máj. 28. 17:02
 1/6 anonim válasza:
58%
sajnos nem tudom, de fent van neten a követelmény.
2023. máj. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Tavaly szeptemberi képzésekre: ELTE 280, Károli 308, Pázmány 320.

2021-es: ELTE 282, Károli 374, Pázmány 302.

Vegyes a kép.

2023. máj. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon necces, az idén sok a jelentkező, fel fogjak emelni a ponthatátokat
2023. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Ilyen kevés ponttal jogra akarsz menni?!

Döbbenet. Ha be is kerülsz, ne számíts arra, hogy egy félévnél tovább jutsz.

2023. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es töri érettségivel én a helyedben nem vágnék bele. Egyébként követelmény a töri emelt a budapesti jogi egyetemeken tudtommal, ami ugye 45%-tól van meg, tehát te nem felelsz meg azoknak.
2023. máj. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miert mentél el emelt torire ha ennyire nem ment? Nem mentség hogy idén nehezebb volt, én is emelt toriztem és igen az első része elég húzós volt, de az esszék bombák voltak, nekem ott az 50bol 46 pontom lett. Tehát ha az első részébe semmit nem tudtál ott lehetett volna. Nekem 68% lett a vége, nem úgy sikerült ahogy akartam, de van ilyen.
2023. jún. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!