Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Тi inkább asztalos vagy ács...

Тi inkább asztalos vagy ács lennétek?

Figyelt kérdés

2023. máj. 29. 16:23
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én asztalosnak tanulok felnőttképzésben. Nem sok jót hallottam és tapasztaltam eddig. Ha alkalmazottként akarsz elhelyezkedni akkor nem nagyon kapkodnak a pályakezdők után. A fizetés se a legjobb ahhoz képest, és a két kezed összekell tenni ha rendesen bejelentenek és nem minimálbéres bejelentés plusz borítékot kapsz. Olyanokról, hogy cafeteria, pótlékok, bónuszok, ne is nagyon álmodj. Jó, ha fizetik a túlórát rendesen.

Ugyan így az Ács szakmáról is ezt tudom elmondani, bár az építóiparban sajnos ez megy itthon, de az ácsok jobban keresnek alkalmazottnénk mint egy asztalos.


Azt mondom, csináld azt amit közelebbnek érzel magadhoz, ami jobban tetszik, nekem az asztalosság volt az. A legjobban akkor fogja megérni anyagilag, ha saját vállalkozásban fogod csinálni. Mert nem szakemberhiány van, szakember lenne, csak nem fizetik meg őket és gustustalan feltételeket kínálnak nekik.

2023. júl. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!