Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Javító érettségi eredményeit...

Javító érettségi eredményeit nekem kell a felvibe beírnom majd?

Figyelt kérdés

Abban a kérdésben lenne szükségem segítségre, hogy 2 évvel ezelőtt érettségiztem, illetve a kevés pontszámaim miatt idén újra érettségiztem 2 tantárgyból (matematika angol), hogy növeljem az egyetemre való bekerülési esélyeim.


Ezek eredményeit automatikusan töltik fel majd, vagy nekem lett volna teendőm az elején ezt valamilyen formában jelezni, hogy javító érettségit teszek, illetve nekem kell feltölteni?

Mit tudok tenni, ha ez elmaradt?



2023. máj. 29. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az eredményt nem, hanem amit majd kapsz tanúsítványt, annak kell bizonyos részeit beírni (bizonyítvány azonosító pl). Felvin az eredmények résznél tudsz hozzáadni érettségi eredményt, ott kell majd megadni az adatait.
2023. máj. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is tanúsítványt kaptam pár éve. Nekem semmit se kellett írnom. A nyilvántartásból ugyanúgy lekérték.
2023. máj. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!