Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akinek kettes lett a szakdolgo...

Akinek kettes lett a szakdolgozata, milyen volt a védés / államvizsga?

Figyelt kérdés

Sajna munka mellett totál rosszul lőttem be az időmet és 4 napom maradt megcsinálni a szakdolgozatomat nyilván ez elég kevés idő, és én is éreztem, hogy nem lett a legjobb. A bírálatban fel lettek sorolva a gyenge pontok, az absztarktot pl totál elfelejtettem mert másik fájlban volt benne ill. a forrásoknál az online cikkek megtekintési ideje. Meg a módszertan volt még és az összehasonlítás ami gyenge lábakon állt. A végén viszont az utolsó mondat az volt, hogy védhető ezért kettes.

Az lenne a kérdésem mennyire számítsak arra, h megleszek szopatva? Gondolom nagyon ill. van-e értelme bepótolni az absztraktot és a forrásokat kiegészíteni?



2023. máj. 31. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan alaposak lesznek a kérdezők, de ha pontról pontra végigveszed, hogyan lett volna jó és "bírod" az anyagot, tehát meggyőzően mutatod be a témát és az összefüggéseket, ha pótolod szóban a hiányzó részeket, még van esély. Talán a következtetések jók voltak és azért írták, hogy "védhető".
2023. máj. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szakdolgozat védésen szinte soha nem szoktak buktatni. Már csak azért sem, mert a témavezetődön és a bírálón kívül senki nem olvasta a szakdolgozatodat, s mivel ők átengedtek, nem fogják közvetve saját magukat megcáfolni. A bizottság elnöke belelapoz majd, kapsz néhány általános kérdést, és átengednek, nyugi.
2023. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen ment az up.

Azt azért hozzá kell tenni a h a konzulensem kb semmit sem segített és a végén el sem olvasta mielőtt leadtam mondván nincs erre ideje.

2023. máj. 31. 16:54
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
A konzulensed védelmében szólva, ha az utolsó utáni pillanatban vagy csak képes leadni neki a szöveget, akkor a te sarad, hogy nem hagytál neki időt átnézni.
2023. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!