Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek olyan létezik...

Szerintetek olyan létezik ,hogy lúdtalp ,vagy gégeszükület miatt nem vagyok alkalmas egy szakmára? Eü alkalmasságin elég jól megjegyezték és nem tudom,előfodulhat?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés ,de nen vagyok tisztában. Vagy kardiológiai okok esetleg?

2023. jún. 1. 17:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy a nagyon rossz /folyamatosan romló látás miatt?
2023. jún. 1. 17:22
 2/5 A kérdező kommentje:
Most ez nem az én esetem ,de a gerincferdülés?:/ Egyéblént a kardiológiai sem az enyém volt,csak érdeklődöm
2023. jún. 1. 17:26
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként a turisztikai technikus szakmáról vab szó. És bocsánat ,hogy nem bírtam egybe leírni :)
2023. jún. 1. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Most elképzeltem ahogy egy félig vak, púpos, gégeszűkület miatt beszélni alig tudó, lúdtalpas hölgyemény / úriember áll egy hotel recepcióján... 😅 Nem rosszindulatból, csak a leírás alapján beugrott ez a kép xD
2023. jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi volt a vizsgálaton, mennyir ekellett levetkőzni?
2023. nov. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!