Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elte és károli szociológia...

Janefromjerome kérdése:

Elte és károli szociológia vélemények?

Figyelt kérdés

Pozitív/negatív tapasztalatokat ha megosztanátok, nagyon örülnék neki. Azt hallottam, hogy az elte az elméletre megy rá, a károli a gyakorlatra, de nyilván az is emberfüggő, hogy kinek melyik típus válik be jobban.

Arra gondoltam, hogy elvégezhetném az alapot a károlin és a mestert az eltén, de lehet jobb lenne az alapot is az eltén? Nem tudom.

Olyan kommentekre, hogy a választott szakkal nem megyek semmire, nincs rá szükség stb nem vagyok kíváncsi, megkaptam már sokszor, köszönöm.



2023. jún. 7. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
A Károlin erős a matek része, nem tudom azzal hogy állsz, de jó, ha felkészülsz rá. A többi része viszont kifejezetten gyenge szerintem, bár én otthagytam 1 félév után. Ja meg ha nem vagy vallásos, akkor lehet, hogy idegesíteni fognak a vallásos tárgyak:D
2023. jún. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért fontos lenne tudni, hogy mi a terved vele. A károlin sok a matekos tárgy, ez nagyon jó, de az eltén is van adatelemzés bőven. Ez is jó. Mesterszaknak meg az elte survey statisztikát ajánlom.


Ha nem a matekos része érdekel, akkor nem tudom. Valszeg az elte erősebb kicsit.

2023. jún. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!