Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Pannon egyetem mérnökinfó...

A Pannon egyetem mérnökinfó kara is van olyan jó/színvonalas mint az Óbudaié?

Figyelt kérdés

2023. jún. 13. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Az odajárók szerint igen, mások meg nem tudhatják, mivel nem jártak oda.


A YouTube, Udemy meg mindenki számára elérhető, úgyis onnan fogsz tanulni.

2023. jún. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%

"A YouTube, Udemy meg mindenki számára elérhető, úgyis onnan fogsz tanulni"


Tényleg nagyon színvonalas intéznény lehet xD


Közelében sincs a színvonal és a diploma értéke egy Budapesti egyetemnek. Olyan helyekre hívnak max be interjúra ahová nem jelentkezik ELTE / BME / OE-n végzett.

2023. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

#2

Retardált vagy.

2023. jún. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Én ugyanarra a karra járok, és nagyon sok órám közösen van velük, óbudairól is van ismerősöm, összességében nincs nagy különbség a két egyetem között, a köz tudatban az van, hogy az óbudai jobb, de szerintem nem rosszabb a pannon sem, most újtanterv van, ami sokkal barátságosabb.

A lényeg ugyis az lesz, hogy te mit csinálsz.

Ha valami konkrét kérdésed van, irj nyugodatan. De az biztos, hogy a Pannont egyáltalán nem könnyebb elvégezni.

2023. jún. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!