Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol lehet virágkötészetet...

Hol lehet virágkötészetet tanulni?

Figyelt kérdés

Hajdú-Biharban keresek levelező virágkötő tanfolyamot, de nem igazán találtam (nem feltétlenül Debrecenben). Tud valaki ebben segíteni?

Egyébként hülyeségnek találjátok hogy valaki diplomával ilyet csináljon? Már két éve lediplomáztam de nem találok normális állást, ráadásul semmibe se nézik a munkámat. A nagy karrierről már rég letettem, de nem gondoltam, hogy évekkel a diploma után se fognak emberszámba venni. Próbálnok valami más irányba próbálkozni, esetleg saját vállalkozást nyitni...


2008. dec. 30. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Így jártál. Milyen diplomád van? Az is hasonló szintű, mint a virágkötöző "szakma"?


Hogy a kérdésre is válaszoljak: virágkötözést tavasszal/nyáron/kora ősszel a kertben tanulhatsz.

2008. dec. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Virágkötő tanfolyam után mezőgazdasági vagy kertészeti középsuliban érdeklődj.
2008. dec. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
S egyébként levelező ezekből nem létezik. Csak olyan amit mondjuk hétvégékre tesznek.
2008. dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nézd meg az EOL holapját, mintha ott láttam volna levelezőt
2009. aug. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!