Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biosz és kémia beállítottságga...

Biosz és kémia beállítottsággal minek érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
amivel el is lehet majd helyezkedni,nem orvosi, nem gyógyszerész és nem egészségügyis szeretnék lenni
2011. okt. 28. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmehetnél tanárnak, TT szakokon nagyon kevesen végeznek közülök, pár évtized múlva alig lesz ilyen szakos tanár. Vagy elmehetnél vegyészmérnöknek, avval még jól is lehet keresni, ha igazán érted a dolgod.
2011. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

vegyészmérnökit nem ajánlom, mivel oda nagyon biztos matektudás kell, amit fakt nélkül nem szerzel meg.


az egyik osztálytársam biokém faktos és etológusnak készül.

másik lehetőség a tanár. egyre kevesebb van belőlük, mire végzel, már keresni fogják őket, talán a fizetésproblémát is sikerül megoldani.

2011. okt. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is imádom a biosz-kémiát :) de én tudom mi leszek... ahm különösebb hozzáfűzni valóm nincs, menj el kutatónak :) ha ne az akarnék lenni ami, akkor én annak mennék (meg ha lenne türelmem annyit tanulni)
2011. okt. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
gyere vegyésznek az eltére
2011. nov. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a vegyészethez komoly matektudás kell - azt csak fakton tudod megszerezni.
2011. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És honnan veszed, hogy nem járt faktra/vagy nem szerezte meg máshonnan a kellő matektudást?


apropó, mi lett végül, kedves kérdező ? :)

2014. júl. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!