Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek van így értelme...

Szerintetek van így értelme megpróbálni az emelt matekot?

Figyelt kérdés

Most tavasszal érettségiztem matekból középszinten és 95%-kos lett. Most arra gondoltam hogy megpróbálom az emeltet hogy több pontom legyen. Hetente 4szer mennék tanárhoz, alkalmanként 45 percre. Emellett otthon is foglalkoznék vele sokat. A célom egy 80-85% körüli eredmény.


Szerintetek ez így összejöhet vagy ez a 6 hónap már kevés rá?


Köszönöm a válaszokat!


2010. okt. 12. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Bőven elég, ha tanárhoz jársz. Találtál már valakit? Ha budapesti vagy akkor tudok segíteni, mert én is magán matektanár vagyok. 29/L
2010. okt. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen találtam már tanárt, amúgy meg vidéki vagyok.:)
2010. okt. 12. 17:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen kitartó vagy és tényleg érdekel, akkor biztos eléred a célod :) Előre is sok sikert ;)
2010. okt. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha teszel bele munkát, időt, energiát, simán összejöhet. 95%-os közép (főleg a tavalyi) jó kezdet.
2010. okt. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, nyugodtan próbáld meg.

Az írásbelivel biztos nem lesz gondod.

A szóbelin nagyon sok múlik, tehát nem mindegy milyen tételt húzol és milyen kedve van a Bizottságnak.

Én 98%-ra írtam a közepet, már egyetem első évének végén mentem emelt matekra (csak úgy). Kihúztam egy kellemes tételt, bizonyításokkal felmondtam, feladatot 3 módon megoldottam (túl sok időm lett, mert 2 embert buktattak előttem). A felmondás, bemutatás után elkezdtek kérdezni. Azt mondták, hogy ilyen-olyan jó vagyok és mégis csak 29 pontot adtak! Tehát a szóbelin sok múlhat, egyszerűen nem tudod kivédeni.

Ja a lényeg: a transzformációkat húztam szóbelin. Egy kérdésre adtam szerintük hiányos választ. Az volt a kérés, hogy soroljak fel minden transzformációt. A HELYBENHAGYÁST nem soroltam fel...

2010. okt. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!