Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha elvégzek egy egyetemet...

Ha elvégzek egy egyetemet levelező szakon az utána beleszámít a pontszámomba?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 13:46
 1/8 A kérdező kommentje:

Ez meg lemaradt:

Ha több nyelvvizsgám van, mindegyikért megkapom a pontot, vagy csak egyért lehet?

2010. okt. 13. 13:51
 2/8 anonim ***** válasza:
milyen pontszámba? részletezd ezt egy kicsit még szerintem, hogy gondoltad. mire akarsz jelentkezni, bsc-re, vagy msc-re?
2010. okt. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ja, és én úgy tudom, hogy a nyelvvizsgákért adott pontok iskolánként változnak, az is hányért kapsz pontot, és az is, mennyit.

de: felvi.hu

2010. okt. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Most anglisztikán vagyok, de gondolkodom a japán szakon is. Nem ugyanazon az egyetemen.

Tudom, hogy nem juthatok be, mert magyar vagy töri emelt kell a japánhoz, az meg nem fog menni.

Egyébként fordító és tolmácsképzőre mennék anglisztika után.

A kérdésem csak kíváncsiság jellegű.

2010. okt. 13. 14:33
 5/8 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem számít be a pontszámba. amúgy se sok köze van a két nyelvnek egymáshoz. azért sok sikert, hátha felvesznek
2010. okt. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szakirányú okj bizonyos szakokon beleszámít (nem pont a japánon), de egy egyetemi diploma nem.
2010. okt. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha jól átgondolom, szerintem nem is tudnék megbirkózni három egyetemmel. Főleg az alapján, amiket hallottam a japán szakról. Szóval marad a magántanárnál való nyelvtanulás. Be kell érnem azzal is.
2010. okt. 14. 20:19
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat.
2010. okt. 14. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!